• TEAM NAAM

    JO16-1 Hugo van Oers

    JO16-1 Quint den Engelsen

    JO16-1 Wasim Alhussein

    JO16-1 Tim Helderman

    JO16-1 Niels Kos

    JO16-1 Nik van Hengstum

    JO16-1 Huub Herweijer

    JO16-1 Robert Jansen

    JO16-1 Nils Janssen

    JO16-1 Job Mols

    JO16-1 Lucas de Ruijter

    JO16-1 Jayden van Tienderen

    JO16-1 Niek de Vries

    JO16-1 Paul Appiah Adjei

    JO16-1 Timo Zwart

    COACH Jaap Meinen en Martijn van Tienderen

    TRAINER Jaap Meinen

    SPONSOR Kemna Interim en Nest Smart Finance

    Trainen op dinsdag en donderdag – 19:00 tot 20:00 uur

     

    TEAM NAAM

    JO14-1 Thijmen Beers

    JO14-1 Freerk Amsing

    JO14-1 Joery van den Bos

    JO14-1 Jelmer Hiemstra

    JO14-1 Arie Pieter Kluft

    JO14-1 Gianni Jongkind

    JO14-1 Kenn Las van Bennekom

    JO14-1 Jesse Samuel Luiken

    JO14-1 Tim Mulder

    JO14-1 Jazz Meijer

    JO14-1 Jaimy Vijn

    JO14-1 Jens Postma

    JO14-1 Joran van Schaik

    JO14-1 Tobiasz Tomkutonis

    COACH Dave las van Bennekom en Ralph Kluft

    TRAINER Ralph Kluft en Michael Luiken

    SPONSOR ING

    Trainen op maandag en woensdag – 19:00 tot 20:00 uur

     

    TEAM NAAM

    JO13-1 Roan de Graaf

    JO13-1 Jurre Beers

    JO13-1 Oskar Lont

    JO13-1 Sam Hiemstra

    JO13-1 Jari Klok

    JO13-1 Stijn Kruizinga

    JO13-1 Stan Smit

    JO13-1 Tim Ouwerkerk

    JO13-1 Daan Slotemaker

    JO13-1 Joep Verbruggen

    JO13-1 Chiel de Wildt

    JO13-1 Bereket

    JO13-1 Sake Sven de Boer

    COACH Maurits Ouwerkerk, Jurgen de Wildt en Sonja Gouma

    TRAINER Arco Klok

    SPONSOR ING

    Trainen op maandag en woensdag – 19:00 tot 20:00 uur

     

    TEAM NAAM

       

    JO12-1 Nore Amsing

    JO12-1 Job van den Bos

    JO12-1 Renske Mulder

    JO12-1 Dean Vreman

    JO12-1 Siem Kleis

    JO12-1 Juriaan Jan Kluft

    JO12-1 Roel van der Ploeg

    JO12-1 Koen de Vries

    JO12-1 David Klunder

    JO12-1 Kingsley Lin

    JO12-1 Lika van Wieren

    COACH Frank Vreman en Marcel van der Ploeg

    TRAINER Frank Vreman en Marcel van der Ploeg

    SPONSOR NEVO

    Trainen op maandag en woensdag – 19:00 tot 20:00 uur

     

    TEAM NAAM

    JO11-1 Alex Klunder

    JO11-1 Liam Brouwer

    JO11-1 Bas Helderman

    JO11-1 Jayvano Candelaria

    JO11-1 Bent Postma

    JO11-1 Teun Verbruggen

    JO11-1 Mees van ’t Riet

    JO11-1 Fiete Wijnia

    JO11-1 Mathijs Klok

    JO11-1 Nan Mulder

    JO11-1 Mats Sturm

    JO11-1 Sepp Westerlaken

    COACH Toby Muurling en Mark Westerlaken

    TRAINER Arco Klok

    SPONSOR Loonbedrijf Sturm-Jacobs en Kwekerij Helderman

    Trainen op maandag en woensdag – 17:45 tot 18:45 uur

     

    TEAM  NAAM

       

    JO11-2 Yente Eijssens

    JO11-2 Jack Sturm

    JO11-2 Daan Moriconi

    JO11-2 Manuel Mosseveld

    JO11-2 Benthe van Loon

    JO11-2 Rick Smit

    JO11-2 Xavery Szocinski

    JO11-2 Liam Klaassen

    JO11-2 Tom Slotemaker

    JO11-2 Wesley Lin

    COACH Pim Sturm

    TRAINER Quincy van den Bos

    SPONSOR Agrocare

    Trainen op dinsdag en donderdag - 18:00 tot 19:00 uur

     

    TEAM NAAM

    JO9-1 Hugo Kielstra

    JO9-1 Cas den Engelsen

    JO9-1 Sam van der Oord

    JO9-1 Gijs Verbruggen

    JO9-1 Jamy van der Meij

    JO9-1 Quinn de Blok

    JO9-1 Jitse Kielstra

    JO9-1 Jurre Ganzinga

    JO9-1 Nanno Jelte Siccama

    COACH Gido van der Meij en Gert-Jan Ganzinga

    TRAINER Gido van der Meij

    SPONSOR ECW Netwerk

    Trainen op donderdag – 18:00 tot 19:00 uur

     

    TEAM NAAM

       

    JO9-2 Teun Bats

    JO9-2 Measa

    JO9-2 Vigo van Vilsteren

    JO9-2 Giovanni Candelaria

    JO9-2 Jelte van ‘t Westende

    JO9-2 Achmed

    JO9-2 Jippe van Bokhoven

    JO9-2 Serdjo Raicevic

    JO9-2 Faas Kluft

    COACH Sander Bats

    TRAINER Sander Bats

    SPONSOR ECW Netwerk

    Trainen op woensdag – 17:30 tot 18:30 uur

     

    TEAM NAAM

    JO8-1 Mathies Gouwenberg

    JO8-1 Tygo de Haan (alleen trainen)

    JO8-1 Wiktor Dzon

    JO8-1 Melle Jenema

    JO8-1 Ryan Rietveld (alleen trainen)

    JO8-1 Jelle Timmer

    JO8-1 Dino van Eijk (alleen trainen)

    JO8-1 Finn Thepen

    JO8-1 Tom van Tuijl

    JO8-1 Stijn Oudendijk

    COACH Paul Gouwenberg

    TRAINER Ilse Zijlmans

    SPONSOR Helderman

    Trainen op woensdag – 17:30 tot 18:30 uur